Денеска во 00.45 часот во Полициската станица Крива Паланка бил приведен четириесет и две годишник од Крива Паланка затоа што околу 00.20 часот агресивно се однесувал и оштетил апарати во казино во Крива Паланка.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.