Страшна сообраќајна несреќа се случила вчеравечер кај скопска Цементарница.

Автомобил марка БМВ речиси е преполовен откако удрил во бетонска бандера.

Неофицијално возачот е повреден и е пренесен во болница, а причините за несреќата за сега се непознати.