Градоначалникот на општина крива Паланка со видео-новогодишна честитка!

– Од сѐ срце Ви посакувам убави празнични мигови поминати заедно со вашите семејства! Нека ни е среќна и бериќетна Новата 2024 година, да сте ми живи и здрави, порача Митовски во честитката.