Пандев со остра реакција до ВМРО-ДПМНЕ: Престанете да го злоупотребувате моето име

ВМРО-ДПМНЕ, поточно партиската комисија за спот на оваа партија, без согласност ја презеле изјавата на нашиот фудбалер, Горан Пандев дадена за ФФМ во врска...

Јанкуловски со порака до сограѓаните од сите вери и нации: Ги преминавте сите граници!

Сограѓани, сожители, соселани од сите вери и нации и како и да се чувствувате. Не знам кога конечно ќе разберете и прифатите дека: - короната е...

(ФОТО) Советникот кој шутираше куче, во прв ред со поддршка за кандидатката на ВМРО-ДПМНЕ,...

Откако се појави видео на фејсбук како маж шутира куче, јавноста оправдано бурно реагираше. Порталите пишуваа дека мажот кој го шутира кучето е всушност независен...

(ЕКСКЛУЗИВНО ФОТО) Во кафич во Кочани активисти на СДСМ му укажаа на Чулев дека...

Првиот полицаец, тој што требаше да биде пример како треба сите да се однесуваме, денеска лабаво си пие кафенце во кафич во Кочани во...

Д-р од Струмица, член на вмро дпмне, одбил да прегледува лица во карантин

Доктор од Струмица, член на вмро дпмне, одбил да биде во тимот кој ќе ги прегледува лицата што ќе бидат сместени во карантин во...

Твит на денот: Многу од народот не знае дека Заев ни како пратеник, ни...

Многу од народот не знае, дека Заев ни како пратеник, како градоначалник и како премиер нема земено ни една плата. Направете математика колку Заев...

(ФОТО) Дали Александар Наковски, кадар на Јанушев и Мицкоски во МВР, е организатор и...

Дали Александар Наковски, кадар на Јанушев и Мицкоски вработен во МВР, е главниот журкаџија и организатор на забавата во кратовска Куклица на која осум...

(ВИДЕО) Ристовски: Мицкоски ми рече “ЈАС СУМ УЦЕНЕТ ЧОВЕК, ОД МЕНЕ НЕ ЧЕКАЈТЕ НИШТО…”

БОМБА НА ЛИДЕРОТ НА ИНТЕГРА, ЉУПЧО РИСТОВСКИ: ...... му реков на Мицкоски заедно да излеземе со Иванов и црквата, а тој ...ЈАС СУМ УЦЕНЕТ...

(ВИДЕО) Мицкоски синоќа плачеше загрижен за здравјето на граѓаните, денес ПАК ВО ТЕРЕТАНА, ама...

@MickoskiHM денеска пак у теретана со бодигарди! Синоќа плачеше, загрижен за зеравјето на граѓаните, загрижен од коронавирусот и ете го наредниот ден пак ги прекршува...

Последни вести

Избор на уредникот