среда, септември 23, 2020

Секоја му чест на Филипче за неговата храброст, херојство и упорност – коментар на...

Коментар на гледач во контактната емисија "Во тек" на 24 ТВ: "Мерките што се донесени се на место. Тоа е заштита на сите граѓани, со...

Утре ако ни дојде некој лидер или министер како Јанушев со она негово тешко...

Коментари на гледачи во контактната емисија “Во тек” на 24 телевизија: “ Ја гледав синоќешната дебата помеѓу Зеќири и Јанушев и се крстев. Ако...

Само три недели на власт и одма е подготвен да покаже сила, да понижи...

Ова видеото на заменик министерот за земјоделие е класика ДПМНЕ. На страна што има мобинг и неовластено снимање со кое се нарушува приватноста на...

СДСМ многу брзо ќе ја состави новата влада за да не се дозволат нови...

Коментар на гледач во денешното издание на утринската контактна емисија "Здраво Македонијо" на Канал 5 телевизија: "Многу брзо ќе биде составена новата влада и истата...

Николовски, што ќе кажеш на молитвениот појадок? Дека вие што сторивте пустош за 11...

Членот на Извршниот одбор на ВМРО -ДПМНЕ, Александар Николовски, на Фејсбук се пофали дека ќе присуствува на молитвениот појадок во САД, кој традиционално се...

Само лажни патриоти со бугарски пасоши на кои децата им живеат надвор можат да...

Коментари на гледачи во контактната емисија "Црвена линија" на телевизија Телма во врска со одбележувањето на двегодишнината од потпишувањето на Преспанскиот договор. "Со потпишувањето...

Груевски и пратениците на ВМРО се виновници за стиропорот кој се урива од ветрот!...

Во емисијата “Црвена Линија” емитувана на Телма ТВ, гледач го изнесе својот став на темата “Скопје 2014 е небезбеден, Шилегов вели треба да се...

Чулев со тврдењето дека полицијата не може без налог да влезе во туѓ дом...

"Збунет сум колку министерот за внатрешни работи, Чулев, не ги познава овластувањата на овластените службени лица, односно Законот за полиција и Законот за внатрешни...

Додека Мицкоски ја враќа државата назад, Заев гради држава за сите! – гледач на...

Гледач во контактната емисија “Здраво Македонијо” на Канал 5 телевизија коментира на темата “Кој ќе биде најголем победник, а кој најголем губитник по изборите...

Ние треба да си ги отвориме очите, бидејќи Јанушев и Мицкоски се кадри под...

Коментари на гледачи во контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија на тема каква кампања можеме да очекуваме во вакви услови. "Во неделата бев...

Последни вести

Избор на уредникот