среда, ноември 29, 2023

Нека ја продаде Мицкоски “Белата палата” и нека помогне на фирми да ги задржат...

Гледачи во "Здраво Македонијо" на Канал 5 телевизија денеска со коментар за критиките на опозицијата за предложените мерки на владата: "Предложените мерки се добри за...

Додека Мицкоски ја враќа државата назад, Заев гради држава за сите! – гледач на...

Гледач во контактната емисија “Здраво Македонијо” на Канал 5 телевизија коментира на темата “Кој ќе биде најголем победник, а кој најголем губитник по изборите...

Го гледав пред некој ден Мицкоски во „Еден на еден“. Што ми остави најмногу...

Ако сме во црнила, зошто толку многу се смееше? Го гледав пред некој ден Мицкоски во „Еден на еден“. Што ми остави најмногу впечаток? Прво, Мицкоски...

“Начешлани во фотеља и друг да ви помага, мајката!” – реакција од граѓаните на...

Новиот в.д директор на ЈСП, поставен од градоначалничката Арсовска, побара помош од владата поради покачената цена на метанот. - Бараме Владата да ја субвенционира разликата...

Граѓаните бесни против блокадите на ВМРО ДПМНЕ, гласно негодување на социјалните мрежи

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска најави дека блокадата на Собранието од опозицијата нема да трае неколку дена туку можеби и со недели и...

Заев за 2,5 години направи повеќе отколку ВМРО за 11 години – коментар на...

Коментари на гледачи во денешното издание на контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија, на тема: "Уште една недела изборна кампања, какви се вашите...

Времето денеска сончево и топло со мала до умерена локална облачност

Денеска се очекува сончево и топло време со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец. Максималната температура ќе...

Дали за овој народ нешто значи фактот дека Мицкоски за пари опструирал закон со...

Коментар на гледач во денешното издание на контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија: "Дали за овој народ нешто значи фактот дека Мицкоски за пари...

Граѓаните коментираат: Јанушев во врска со кандидатка за пратеник од Струмица?

Граѓанка, на споделена објава од кандидатката за пратеник од Струмица, Ели Панова, коментира дека кандидатката од ВМРО-ДПМНЕ, според неа е во врска со Игор...

Граѓанин до Чулев: Колку курсисти во МВР со партиски книшки прими минатата влада?!

"Дали господинот Чулев знаел што кажа денеска? Внатрешната реорганизација на МВР е право на работодавецот. Да го потсетиме Чулев, колку курсисти со партиски легитимации...

Последни вести

Избор на уредникот