Граѓанин во “Очи во Очи” за поставувањето на човек од “бомбите” за началникот на...

"На техничкиот министер во МВР му се случи Диво Насеље, баш него, а главен шеф на разузнувањето беше, сега го става човекот кој е...

Кој е Мицкоски да дава наши народни пари на Панче, на Трајче, на Јанче?!...

Гледачка во контактната емисија “Во тек” на ТВ 24 коментира: “Панче Тошковски да ги врати парите кои ги испумпале со Мицкоски. Кој е Христијан Мицкоски...

Заев ќе формира Влада со над 65 пратеници! – гледач во “Здраво Македонијо” на...

Гледачи во контактната емисија “Здраво Македонијо” на Канал 5 телевизија на темата “Кој ќе успее да формира Влада?” коментира: “Заев ќе формира Влада и тоа...

“Ова се обични кибритчиња, не бомби!” – гледач на ТВ 24 за бомбите на...

“Овие бомби објавени од ВМРО не се ни индиции, ниту ќе им помогнат да соберат политички поени. Не можеме да ги натокмиме ни за...

Кога е Чулев во прашање на сè треба да сме спремни – гледач во...

“Чулев е во прашање, не е шала!” истакна гледач во емисијата “Очи в очи” со Огнен Јаневски емитувана на ТВ 24, на темата “Нема...

Ние треба да си ги отвориме очите, бидејќи Јанушев и Мицкоски се кадри под...

Коментари на гледачи во контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија на тема каква кампања можеме да очекуваме во вакви услови. "Во неделата бев...

Коментар на Фејсбук по предложениот кандидат за министер во МВР: Зарем големиот експерт Каракамишева...

"Зарем големиот експерт Каракамишева вака да утне. Ама па и после 11 години газење на правото во државата, доказ дека уште сакаат да одат...

Мицкоски нема срце и храброст да се огради од својот патрон кој со наши...

Во емисијата “Очи во очи” со Огнен Јаневски емитувана на ТВ 24 гледач го изнесува својот став во врска со актуелните односи на политичката...

Мицкоски нека помогне тие претходните да вратат барем половина од парите што исчезнаа и...

Во денешното издание на емисијата "Во тек" на 24 ТВ гледачка со коментар за актуелната ситуација во државата во поглед на економските и здравствените...

Преку глава ни е веќе од Влатко Ѓорчев, нема ли некој друг во ВМРО?!...

Во емисијата “Црвена линија” емитувана на Телма ТВ, гледачите ги изнесоа своите ставови на темата: “Кои ќе бидат носителите на кандидатските листи?”: ”Во врска со...

Последни вести

Избор на уредникот