Sasko Mitovski

Митовски: 20 + работи за злосторството на ДПМНЕ за кое сите кои сега читате...

Ја укинаа дневната тарифа на струја – МОЛЧЕВТЕ  Тепаа студенти на плоштад – МОЛЧЕВТЕ  Незаконски рушеа објекти – МОЛЧЕВТЕ  Затвораа невини новинари – МОЛЧЕВТЕ  Во 2016 починаа над...

Лукароски: За Законот за забрана за увоз на отпад НЕ ГЛАСАЛЕ 15 пратеници од...

Неутралци? Really??? За Законот за забрана за увоз на отпад како извор на енергија, НЕ ГЛАСАЛЕ 15 пратеници од ДПМНЕ, 6 пратеници од СДСМ и...

Видео кое ќе ве наежи: РЕЖИМ НИКОГАШ ПОВЕЌЕ!

СДСМ:Режим никогаш повеќе!

Смилков: Пратеникот ВАНКОВЕР МАНЧЕВ – НЕ гласал за законот со кој се забранува увоз...

Пратеникот ВАНКОВЕР МАНЧЕВ - НЕ гласал за законот со кој се забранува увоз на отпад! Истиот тој пратеник молчеше кога Груевски додели концесии за отварање...

(ВИДЕО) “По расистичкиот напад, луѓе ни се извинуваат и на улица”

Лошото искуство во земјата им донесе нови пријателства. Погледнете го видеото:  ВИДИ ВАКА

(ФОТО) Бора Чорба им се заблагодари на ВМРО-ДПМНЕ

Бора Чорба им се заблагодари на ВМРО-ДПМНЕ што пуштаат негови песни од Белиот дворец. Сеир

Јоци: Овие што објавија снимки од ПИ мерки од ,,Поткуп” ќе ја ,,пеат” ли...

Ако добро се сеќавам снимка од случајот ,,Поткуп" беше објавена на провмровски сајтови или онакви блиски до тие кругови според информациите кои ги објавуваат....

Сеир: Ќе се обединува ли ВМРО-ДПМНЕ со ВМРО Каракачанова?

Го знае ли Христијан Мицкоски основачот на Културниот центар Иван Михајлов од Битола, кој го покани Каракачанов да не освестува за Гоце Делчев и...

Со Заев можеме и имаме шанса, со Мицкоски ниту на сон!

"Редовниот професор" ја тумачи амбасадорката на САД на еден многу циничен начин, вели дека ја прифаќа реалноста, ама дека борбата ќе продолжела. Каква борба?...

Сакаат да одолговлекуваат, они се тие кои сакаат да се укинат сите предмети на...

Мицкоски, посочи и' го на јавноста членот од новиот закон за ЈО, по кој СДСМ сакал да се заштити, а не всушност ти во...

Последни вести

Избор на уредникот