среда, ноември 29, 2023

Кога вие г-дине Црвенковски имате напишано порака на член или граѓанин во 03 часот...

Не г-дине Бранко Црвенковски!!! Неможете вие да иницирате хитно свикување на Ц.О.! Неможете вие да ја повикувате партијата да се огради од претседателот Зоран Заев! Додека вие...

Црвенкоски е добар оратор, ама кога треба да се превземат чекори е кукавица!

Бранко Црвенкоски за мене е добар оратор, ама кога треба да се превземат чекори е кукавица! Никогаш не сум бил на неговата страна и...

Заев ќе направи влада затоа што реално гледа на работите и не кажува басни,...

Коментари на гледачи во дебатната емисија "Во тек" на 24 телевизија: "Само СДСМ и Заев реално гледаат што се случува и затоа Заев не кажува...

СДСМ многу брзо ќе ја состави новата влада за да не се дозволат нови...

Коментар на гледач во денешното издание на утринската контактна емисија "Здраво Македонијо" на Канал 5 телевизија: "Многу брзо ќе биде составена новата влада и истата...

Реакција на жители на Пробиштип: “‘Ќе ни одговори ли денес Јанушев кој е сопственикот...

Ви ја пренесуваме во целост реакцијата која пристигна до нашата редакција од доброупатени граѓани, жители на Пробиштип, а која се однесува на неуспешинот проект...

За разлика од времето на ВМРО кога луѓето масовно бегаа од режимот, СДСМ го...

Коментар на гледач во утринската контактна емисија "Здраво Македонијо" на Канал 5 телевизија запрашан дали им верува на предизборните анкети. "Анкетите се веродостојни и СДСМ...

Заев за 2,5 години направи повеќе отколку ВМРО за 11 години – коментар на...

Коментари на гледачи во денешното издание на контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија, на тема: "Уште една недела изборна кампања, какви се вашите...

(ФОТО) Истокот му кажа НЕ на Јанушев

Целиот исток е фрапиран од скандалозните телефонски разговори од кои се слуша како носителот на листата од ИЕ 3 од Вмро-Дпмне, Игор Јанушев се...

Дали за овој народ нешто значи фактот дека Мицкоски за пари опструирал закон со...

Коментар на гледач во денешното издание на контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија: "Дали за овој народ нешто значи фактот дека Мицкоски за пари...

Тие што нè напикаа во земја, сега демек тие ќе нè исправаат, таа брука...

Коментари на гледачи во "Во тек" на 24 телевизија во врска со почетокот на кампањата и првичните активности кои го одбележаа овој почеток. "Што се...

Последни вести

Избор на уредникот