среда, ноември 29, 2023

Да не заборавиме дека со СДСМ конечно дочекавме слобода на изразување и мислење, за...

Коментари на гледачи во контактната емисија “Во тек” на 24 телевизија запрашани каква кампања очекуваат, но и што очекуваат од овие избори. "Луѓето нека...

Ние треба да си ги отвориме очите, бидејќи Јанушев и Мицкоски се кадри под...

Коментари на гледачи во контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија на тема каква кампања можеме да очекуваме во вакви услови. "Во неделата бев...

Чулев со тврдењето дека полицијата не може без налог да влезе во туѓ дом...

"Збунет сум колку министерот за внатрешни работи, Чулев, не ги познава овластувањата на овластените службени лица, односно Законот за полиција и Законот за внатрешни...

Само лажни патриоти со бугарски пасоши на кои децата им живеат надвор можат да...

Коментари на гледачи во контактната емисија "Црвена линија" на телевизија Телма во врска со одбележувањето на двегодишнината од потпишувањето на Преспанскиот договор. "Со потпишувањето...

Мицкоски вчера не го ни спомна септември, тој носеше маска и сега конечно маската...

Коментар на гледач во контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија: "Конечно се договорија за избори. Датумот е 15 јули, но не знам дали ќе...

На Мицкоски му е жал за народот колку за ланскиот снег! – коментар на...

Во денешното издание на контактната утринска емисија "Здраво Македонијо" на Канал 5 телевизија, гледачите со оценка за однесувањето на опозизијата во услови на криза: "Оваа...

МВР функционира на терен последните четири дена, претходно министерот опструираше – коментар на гледач...

Коментар на гледач во денешното издание на контактната емисија "Во тек" на 24 телевизија: "Собранието се распушти и се донесе техничка Влада која има мандат...

Џабе се сите мерки кога во државава има две полиции, една за граѓаните и...

"Ние во државава имаме две полиции. Затоа Мицкоски излегува и зборува дека не бил информиран за мерките што треба да ги спроведува. Па, како...

На избори ќе има и контрола и ред, а денеска влегуваме по маркетите каде...

"Дали ќе се прави поголема гужва за време на изборите кога има контрола или сега има поголема гужва кога нема контрола по маркети? Значи...

Нема никаква опасност ако гласаме според протокол, не наседнувајте на пропаганда дека болеста се...

Коментари на гледачи во утринската контактна емисија "Здраво Македонијо" на Канал 5 телевизија на тема дали треба да се одржат избори на почетокот на...

Последни вести

Избор на уредникот